Profesjonalne systemy chłodnicze

Firma IT2 to doświadczony i sprawdzony przez wielu Kontrahentów dostawca nowoczesnych układów chłodniczych. Przez 8 lat aktywności mocno rozwinęliśmy nasze specjalizacje i dziś oferujemy rzetelne i całościowe usługi związane z chłodnictwem i klimatyzacją. Głównie naszymi Odbiorcami są zakłady produkcyjne, placówki handlowe oraz restauracje, czyli miejsca w których zachodzi konieczność chłodzenia w procesie technologicznym. Oferujemy instalację wydajnych układów chłodniczych, komór mroźniczych i układów klimatyzacji. Korzystamy z urządzeń popularnych producentów, które są bardzo wydajne i gwarantują komfort eksploatacji i energooszczędność. Działamy nie tylko lokalnie, lecz staramy się współdziałać z Klientami na terenie całego kraju. Oferowane przez nas rozwiązania w zakresie chłodnictwa wyróżniają się nowoczesną zabudową, niewielkimi wydatkami na energię i łatwością w obsłudze. Chłodnictwo to nasza specjalizacja.

Nowoczesne chłodnictwo

Chłodzenie spełnia bardzo ważną funkcję w rozmaitych sektorach gospodarki Gwarantuje bezpieczeństwo przekształcania i magazynowania żywności i znacznie wydłuża świeżość towarów. Innowacyjne układy chłodnicze stosowane są w wielu zakładach przemysłowych i miejscach takich jak restauracje czy markety spożywcze. To dzięki profesjonalnym urządzeniom chłodniczym mamy możliwość kupować wyroby o najlepszej jakości. Firma IT2, dbając o swoich partnerów biznesowych, sprzedaje kompletne i specjalistyczne systemy chłodnicze, które wspierają wszelkie procesy technologiczne.

Zapewniamy dostawę, instalację i serwis urządzeń z zakresu chłodnictwa. Oferowane przez nas urządzenia zapewniają ekonomiczne użycie energii i doskonałe warunki instalacji. Funkcja odzysku ciepła ogranicza straty ciepła i pozwala na efektywniejsze wykorzystanie energii zgromadzonej w powietrzu. Budowane przez nas układy chłodnicze są kompaktowe w porównaniu do innych, tradycyjnych rozwiązań z zakresu chłodnictwa. Funkcjonują w niezwykle cichym trybie i zarządzane są przy pomocy prostych w obsłudze sterowników. Długoletnie doświadczenie w instalacji systemów chłodniczych umożliwia nam na optymalne zaprojektowanie instalacji i wybór najwłaściwszych urządzeń dla oczekiwań Odbiorców. Współdziałając z wieloma producentami technologii chłodniczych możemy zaoferowań naszym Klientom ogromny wybór wewnętrznych,jak i zewnętrznych jednostek chłodnictwa i klimatyzacji.

Do dnia dzisiejszego budowaliśmy mocno zróżnicowane systemy chłodnicze w lokalach takich jak supermarkety spożywcze, stacje benzynowe, restauracje i delikatesy mięsne. Wciąż staramy się idealnie dopasować modele urządzeń do oczekiwań Klientów, w celu zagwarantowania wysokiej skuteczności energetycznej. Instalowane przez nas układy mogą zawierać takie urządzenia jak: regały, lady oraz szafy chłodnicze, komory mroźnicze, klimatyzacje, układy odzyskiwania ciepła, urządzenia wytwarzające lód czy chłodzące wodę. Gwarantujemy znakomitą jakość i fachowe wsparcie na każdym poziomie współpracy.

Nowoczesne systemy klimatyzacji

Prócz chłodnictwa firma IT2 specjalizuje się także w instalacji specjalistycznych układów klimatyzacji. Z naszej atrakcyjnej oferty głównie korzystają Klienci indywidualni, a także właściciele lokali handlowych, takich jak supermarkety spożywcze lub restauracje. Klimatyzacja gwarantuje nie tylko komfort w gorące dni, ale również produkcję ciepła w sezonie jesienno – zimowym. Projektując fachowe układy klimatyzacji korzystamy z zaufanych urządzeń znakomitej jakości takich producentów jak LG, Panasonic, Fuji czy Indesit. Oferowana przez nas klimatyzacja to nowoczesna technologia o dużej efektywności energetycznej. Jest prosta w obsłudze, eksploatacji i korzystnie wpływa na samopoczucie w domu i w miejscu pracy. Kolejnym walorem jest funkcjonalność pracy urządzenia, które jest wyjątkowo ciche i kompaktowe.

Serwis chłodnictwa

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne usługi serwisowe związane z naprawą i pielęgnacją urządzeń chłodniczych. Nasi eksperci dostępni są całą dzień i noc, poprzez co serwis wykonywany jest w szybkim tempie, w celu zapewnienia wygody korzystania z naszych układów Błyskawiczne usługi serwisowe proponujemy naszym Klientom z Warszawy jak i Krakowa. W ramach serwisu chłodnictwa gwarantujemy renowację i konserwację urządzeń chłodniczych, usuwanie awarii, jak i bieżące przeglądy instalacji chłodniczych. Świadczymy także usługę assistance, która polega na całorocznej ochronie serwisowej i skierowana jest do Klientów, którzy podpisali z nami umowę serwisową. W każdym przypadku nasi inżynierowie natychmiast i efektywnie naprawią i zregenerują Państwa urządzenia chłodnicze i klimatyzacje.

W sferze chłodnictwa jesteśmy firmą numer 1. Co rocznie realizujemy kilka tysięcy zamówień, co sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z instalacją nawet najbardziej skomplikowanych układów chłodnictwa na terenie Polski. Zaczynaliśmy działać jako serwis urządzeń chłodniczych. Satysfakcja Klientów, pasja i podejście do pracy umożliwiło stopniowo poszerzyć naszą działalność. Dla nas najważniejszy jest profesjonalizm kompletna wiedza na temat chłodnictwa i wysoka jakość obsługi Klientów. Przedsiębiorstwo IT2 zaplanuje, przetransportuje i zainstaluje profesjonalny system chłodniczy w Twoim sklepie. Jesteśmy bezbłędni, a każdego Klienta traktujemy z najwyższym szacunkiem. Gwarantujemy innowacyjne i funkcjonalne urządzenia chłodnicze, które spełniają wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Zapraszamy do naszych oddziałów w Warszawie i Krakowie!