Naprawa telewizorów Łódź regulowanie kanałów podłączanie tv kablowej

Naprawa telewizorów w Łodzi

Fachowy serwis telewizorów z bezpłatnym dojazdem

Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze

Proponujemy kompetentne usługi w charakterze naprawy telewizorów LED, LCD i PDP na obszarze Łodzi oraz w miastach sąsiednich. Naprawiamy sprzęt RTV przedsiębiorstw Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony oraz mnóstwo innych. Na obszarze Łodzi dojeżdżamy gratisowo. Należy dobrze zapoznać się z naszą ofertą, bowiem tylko niektóre naprawy mogą być zrealizowane na miejscu. Poważniejszych napraw dokonujemy w naszej pracowni. Klienci spoza Łodzi, np. z Poznania, ze Stolicy czy Krakowa, mogą skorzystać z wyjątkowych stawek naszego dojazdu. Zapewniamy wyłącznie nowe elementy zamienne do telewizorów, bowiem wszelkie „podróbki” mogą po prostu nie być właściwe bądź działać, lecz tylko przez niezwykle krótki okres. Często to właśnie one wywołują usterkę sprzętu. Jeśli naprawa telewizorów, np. LCD albo plazmy, nie jest realna do zrealizowania u Kontrahenta, to dajemy 100% pewność, iż usługa nie będzie trwała dłużej niż 24 h. W sytuacji gdy telewizor będzie wymagał istotnej konserwacji, moment ten zostanie trochę przedłużony. Nabywca będzie o wszystkim dobrze przez nas zawiadomiony podczas rozpatrywania usterki.
U nas pokrywa się koszty tylko za fachowe i terminowe przeprowadzenie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie oddawaj swoich pieniędzy „mistyfikatorom”, osobom, które planują zarobić za samo „zobaczenie” naruszonego telewizora. Każdy Interesant zabiera od nas rachunek po zrealizowaniu zlecenia. Zapewniamy średnie ceny: za odnowę telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki nam Nabywcy oszczędzają wiele czasu, jaki przeważnie musieliby przeznaczyć na poszukiwanie odpowiedzialnej firmy po konsultacji z „pseudofachowcem” oraz pieniądze.

Naprawy telewizorów u Klienta bądź w pracowni

Świadczymy wypełnienie dwóch wariantów napraw telewizorów: w domu u Zainteresowanego i w naszej profesjonalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi obejmuje: serwis telewizorów z kineskopem, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie nowoczesnego urządzenia rtv wraz z dowolnymi urządzeniami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów oraz wyregulowanie wszystkich programów tv kablowej. Tymczasem do konserwacji przeprowadzanych w pracowni zalicza się poważniejszą naprawę telewizorów LCD, plazmowych oraz LED. Tutaj mamy wszystkie potrzebne urządzenia pomiarowe, diagnostyczne i dokumentację, dzięki którym reperacja tak supernowoczesnego sprzętu jest realna w krótkim czasie. Poważniejsze naprawy należy wcześniej z nami skonsultować, ponieważ potrafią trwać one dłużej – zwłaszcza, jeśli będą potrzebne części zastępcze z hurtowni lub ze sklepów elektronicznych. Nabywca chcący dowieźć osobiście telewizor do naszej pracowni, powinien bezwzględnie dodać do niego pilot i stopkę (nie są potrzebne przewody zasilające i opakowanie). Nasza propozycja zawiera również przestrajanie sprzętu. Telewizja analogowa została ostatecznie wyłączona z codziennego zastosowania. Pomimo możliwości odbioru obrazu w formie cyfrowej, wiele osób wciąż nie przestroiło swoich starszych telewizorów. Dzięki nam dopasowanie urządzenia rtv odbędzie się błyskawicznie, fachowo oraz w życzliwej atmosferze. Nie jest dla nas trudnością przestrojenie telewizorów, które zostały przywiezione z zagranicy i działają w układzie PAL (w standardzie fonii NICAM albo DK). Starsze telewizory możemy w prosty sposób zmodyfikować, m.in. wymieniając głowicę na tuner dysponujący szerokim pasmem kablowym hyperband.

Dopasowujemy termin wykonania usługi do potrzeb Klienta

Na wszelkie zrealizowane usługi, tj. modernizacja telewizora LCD oraz serwis odbiornika plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Okres jej trwania wynosiod sześciu miesięcy dwunastu miesięcy. Jeśli zdarzy się znowu ta sama nieprawidłowość, to spłacimy koszty przeznaczone na jej wyeliminowanie. Z naszą firmą każdy Interesant ma możliwość negocjacji ceny indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeżeli chcecie Państwo zamówić wizytę domową, prosimy umawiać się z nami osobiście – najlepiej telefonicznie. Docieramy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Arturówek, osiedle Augustów, osiedle Bronisin Stary, osiedle Lumumbowo, osiedle Łaskowice, osiedle Chocianowice, osiedle Kowalszczyzna, osiedle Doły, osiedle Feliksin, osiedle Grembach, osiedle Nowosolna, osiedle Huta Jagodnica, osiedle Olechów, osiedle Jagodnica, osiedle Jagiełły, osiedle Stare Chojny, osiedle Stoki, osiedle Karolew, osiedle Teofilów, osiedle Wiskitno, osiedle Złotno czy osiedle Smulsko. Zajmujemy się również świadczeniem usług z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki oraz tylko u nas znajdziecie nowoczesne mierniki grubości lakieru.

Jeden niezadowolony Klient ma wpływ na około piętnastu dalszych – Anna Wachowiak

Jeśli interesują Cię usługi firmy Serwis TV kliknij w link Naprawa telewizorów