Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli

Oferta firmy angra art w Białymstoku

Nowoczesne uchwyty meblowe

Sprzedażą uchwytów, gałek i przeróżnych dodatków meblowych zajmujemy się od 1990 roku. W internetowej ofercie posiadamy wyroby prestiżowych firm – AMIG, NOMET, SOPUR, ESTAMP oraz Bosetti – Marella. Od 2006 roku rozprowadzamy akcesoria i środki chemiczne do produkowania oraz naprawy zarówno tradycyjnych, jak również ultranowoczesnych sprzętów domowych. Imaki do mebli stworzone są z emalii, mosiądzu, skóry ekologicznej bądź żelaza. Mogą być ponadto pokrywane srebrem lub złocone. Nasz sklep internetowy i stacjonarny jest wyposażony w wielorakie uchwyty meblowe: ceramiczne, do szklanych drzwi, do mebli do pokoju dziecięcego, w kształcie „muszelki” eleganckie, nowomodne, ultranowoczesne MODERNO, o znacznym rozstawie, z kryształkami Swarovskiego, wyrafinowane oraz wprowadzane. Pierwszy rodzaj zrobiony jest z odpowiedniej jakości ceramiki i przystrojony jest, przykładowo. interesującym malowidłem albo układem. Zaczepy do szklanych drzwi zakłada się w kabinach prysznicowych. Zespolenie dwóch przeciwległych gałek jest chromowane i posiada wysoki połysk. Zaczepy meblowe stylowe można umieścić na „starych” meblach, co z pewnością doda im wdzięku. Tymczasem współczesne będą pasowały tak naprawdę do wszelkich nowoczesnych mebli, przykładowo. komody wenge. Posiadamy duży wybór takich uchwytów, które wkomponują się w każde pomieszczenie oraz są łatwe w montażu. Uchwyty ultranowoczesne MODERNO są idealne nie tylko w „śmiałych” mieszkaniach o niezmiernie „poważnym” wystroju. Są komfortowe, a prostota wykonania nadaje im charakteru. Te o dużym rozstawie można spokojnie ulokować, przykładowo. w kuchni. Uchwyty wprowadzane odznaczają się archaicznym profilem i tym, że posiadają metalowe obramowanie. Umieszcza się je za pośrednictwem śrubek. Szczególnie do kobiecych mieszkań zostały stworzone uchwyty z kryształkami Swarovskiego, które efektownie lśnią, kiedy pada na nie światło. Tutaj klient może zdecydować się na tradycyjny zaczep lub kryształowy wisiorek.

Gałki do mebli i inne akcesoria meblowe

Jeśli chodzi o gałki meblowe to można przebierać pośród niemałej ilości modeli stworzonych z ceramiki, marmuru włoskiego, kryształu i kryształków Swarovskiego. Na pewno interesująco będą prezentowały się gałki w kształcie kwiatów albo kul z kryształu. Dla Klientów lubiących niezależny, bardziej zdecydowany nastrój mieszkania polecamy także gałki do mebli z marmuru włoskiego. Na opracowanej przez naszą firmę stronie można wyszukać jeszcze inne akcesoria meblowe: ćwieki zasłaniające, narożniki do skrzyń, oprawki do opisów, skoble i taśmy do skrzyń. Poza tym specjalizujemy się w dystrybucji kapiteli drewnianych i z proszku drzewnego, kluczy do mebli, kołatek, kół i wykończeń nóg, listw drewnianych rzeźbionych, listw oraz taśm mosiężnych, listw intarsjowanych, nóg drewnianych, motywów drewnianych ręcznie rzeźbionych, większych wzorów z proszku drzewnego, wzorów mosiężnych, szyldów do sprzętów domowych, wsporników do półek, wieszaków odzieżowych, zamków, zasuw, zatrzasków, zawiasów oraz złącz do łóżek.

Profesjonalne dorabianie kluczy

Zajmujemy się również profesjonalnym dorabianiem rozmaitych typów kluczy, np. do domu, samochodu (kodowane oraz z pilotem), sejfów, motorów, przyczep, pojazdów rolniczych oraz budowlanych. Świadczymy również usługi awaryjnego otwierania mieszkań (domów) oraz aut, montażu zabezpieczeń automatycznych w przedsiębiorstwach i domach, projektowania systemu klucza Master Key, instalacji, pielęgnacji oraz zmiany wkładek i zamków, dorabianie wkładek do istniejącego kodu, doradztwo techniczne w zakresie doboru optymalnego zamka, drzwi (z możliwością montażu). Jesteśmy w stanie wykonać także wszystkie usługi nietypowe. Jeśli chcesz wiedzieć więcej wpisz w wyszukiwarkę, przykładowo słowa „dorabianie kluczy Białystok”.
Jeśli ktoś złośliwy zakleił zamek do Twoich drzwi bądź włożył do nich jakiś inny przedmiot – zgłoś się do nas! Być może ominie Cię wymiana całego zamka na nowy, a usterkę da się szybko usunąć.

Bejce, lakiery i środki do konserwacji mebli

W sklepie stacjonarnym angra art można znaleźć specjalistyczne materiały do remontu drewnianych sprzętów domowych – rozpuszczalnik do szelaku w kolorze białym, szelak indyjski naturalny bielony, szelak indyjski naturalny lemon, szelak indyjski naturalny rubin oraz szelak indyjski naturalny rubin ciemny. Oprócz tego posiadamy duży wybór pałeczek szelakowych i fornirów. Do mebli wykonanych z pełnowartościowego drewna świetnie nadają się bejce spirytusowe, oleje odżywcze do drewna, żywica (np. Sandarak), oleje „parafinowe”, asfalt syryjski, bejca wodna, lakierobejca, produkty do oczyszczania miedzi oraz mosiądzu, spoiwo dublażowe, cyklina w oprawie drewnianej, olej do politury oraz wiele podobnych materiałów. Jeżeli chodzi o zabezpieczenie mebli drewnianych to polecamy bejce i lakiery tylko znanych marek. Bejce służą do barwienia drewna na wybrany kolor, przez co stają się słabo widoczne dysharmonie koloru powierzchni. Wnikają głęboko, ale pozostawiają wyraźne tzw. „słoje” informujące o wieku ściętego drzewa. Zwykle dopasowuje się ją do kolorytu drewna. Lakier tymczasem ma za zadanie osłaniać drewno i nadaje mu wspaniały refleks. Lakierobejca to lakier z barwnikiem, który perfekcyjnie nadaje się do wykonanych z pełnowartościowego drewna sprzętów domowych w domu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Bejce i lakiery