enova365

System enova365 to innowacyjny system ERP, który sprawi, że zarządzanie firmą staje się przejrzyste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, stosujące jedną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która cieszy się ugruntowaną pozycją na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży oraz innowacyjności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co to znaczy ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą w czasie rzeczywistym, integrujących i pomagających rozporządzanie zasobów przedsiębiorstwa. Dobrany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości doboru modułów i zwiększenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system ERP wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia wszechstronne sterowanie firmy, wspiera sterowanie biznesem i analizę danych. Zawiera wszelkie ramy działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Ułatwia dostęp pracowników do informacji, a równolegle dba o ich bezpieczeństwo, funkcjonując w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system ERP?

System ERP sprawdzi się zarówno w przypadku małych, średnich jak i dużych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma mocną pozycję w branży, enova365 oferuje praktyczne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system ERP dopasowuje się do firmy każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Pomimo tego, że moduły mogą funkcjonować samodzielnie, jednakowa baza danych dla wszystkich zakupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, umożliwia udostępnianie informacji osiągalnych dla wszystkich uprawnionych pracowników we wszelkich działach firmy, gdy ten tego potrzebuje. Korzystanie z systemu umożliwia wprowadzanie szablonów metod pracy, przydzielanie obowiązków oraz wypełnianie zestawień i raportów. Działa: gromadząc, przechowując i badając dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić przepływ informacji i uprościć możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pozwala wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym usługę korzystania z systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest też dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z plików gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który pokaże moduły, które będą najbardziej funkcjonalne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wybrane moduły oraz zapewnia szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo staje się dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się roczną gwarancję. Licencja pozwala na stałe aktualizowanie oprogramowania do nowych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność albo pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na efektywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i zminimalizowanie ryzyka błędu. Z kolei szybki dostęp do analiz biznesowych i innych informacji, umożliwia pracę na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rozwija się wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

enova365