Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców

Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia mężczyzn

Klasyczne metody usuwania owłosienia

Aktualnie nie tylko przedstawicielki płci nadobnej rozmyślają o tym, ażeby mieć niesamowite, mocne i perfekcyjnie urodziwe ciało. Niejednokrotnie zapomina się o takiej sprawie iż masa nietutejszych marek sprzedaje kosmetyki dla mężczyzn, na przykład tusze do rzęs, pomadki lub fluidy. Panowie mają możliwość wybierać spośród sporej ilości trików przeznaczonych do eksponowania indywidualnej urody. A co dzieje się w sprawie depilacji? Mężczyźni, którzy uprawiają swoiste sporty, a poniekąd muszą nakładać na siebie typowe kostiumy przykładowo podczas zawodów kolarskich czy w trakcie zawodów pływackich, są zmuszeni do usuwania owłosienia z określonych części ciała. Rowerzyści muszą bezwzględnie golić całe kończyny, a krauliści – głowę i klatkę piersiową. Z których metod mają szansę korzystać? Absolutnie z wszelkich dostępnych w drogeriach. Poszczególne partie ciała mogą golić przy użyciu elektrycznych maszynek do golenia, wosku i profesjonalnych kosmetyków. Łączy się to za każdym razem z pewnymi niedogodnościami. Głównie z poświęcaniem dużej ilości czasu i regularnym odtwarzaniem zaprezentowanej czynności. Czy działają inne sposoby na uwolnienie się od niepożądanego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Przedstawicielki płci pięknej powszechnie umawiają się na zabiegi depilacji laserowej, bowiem ma ona niesamowicie dużo pozytywów. Po pierwsze – po paru zabiegach nie trzeba już przenigdy niepokoić się niepotrzebnym owłosieniem depilacja laserowa niszczy je na zawsze. Po drugie – zabieg jest w pełni wygodny oraz niebolesny. Po trzecie – w ogóle nie trzeba na niego dawać masy pieniędzy starczy ledwo kilka wizyt. I ostatnie – przypuszczalnie najistotniejsze – koniec z domową depilacją. Czemu zatem właściwie nie mieliby z niej korzystać {mężczyźni?|panowie?|faceci?|dżentelmeni?} Szereg z nich jest zaintrygowanych nowinkami w kwestii mody oraz urody. Nabywają nie wyłącznie normalne maseczki do pielęgnacji skóry po goleniu, lecz też bardziej finezyjne „specjały”. Laserem możemy nie jedynie redukować niepożądane włosy, lecz też uleczać nadmierne wydzielanie potu. Mężczyźni mają sposobność więc uwolnić się od włosków pod pachami, wrastających włosów w obszarach dyskretnych z jakimi wielokrotnie mają kłopot dziewczyny bądź brzydkich włosków z palców u stóp. Ci, którzy utyskują na bujne owłosienie na plecach, także bezproblemowo oraz sprawnie mają sposobność się od niego uwolnić.

Zanim udamy się na zabieg…

Na wstępie powinno się koniecznie zetknąć się ze specjalistą kosmetologiem, jaki skontroluje wygląd naszej skóry, wskaże jej typ i wyłączy przeciwwskazania. Trudem dostaniemy odpowiednio dużą listę dotyczącą tego, czego nie powinno się podejmować przed zabiegiem oraz z jakim konkretnie wyprzedzeniem czasu. Orientacyjne reguły są następujące:

Przed każdym zabiegiem trzeba starannie oczyścić skórę. W żadnym przypadku nie możemy nakładać na nią mocnych balsamów, samoopalaczy i reszty kosmetyków. Skóra bezwzględnie musi być ogolona, z wyłączeniem ograniczonego obszaru. Kosmetyczka przysunie w to miejsce wyjątkowe urządzenie przeznaczone do sprawdzania właściwości włosów. Skóra w ogóle nie może być poraniona bądź zbyt wysuszona. Na 4 tygodnie przed spotkaniem nie można użytkować automatycznych dróg redukowania włosów, np. gorącego wosku bądź depilatorów.

O innych wymaganiach przed spotkaniem niewątpliwie zawiadomi nas kosmetolog. Każda skóra jest wyjątkowa, posiada inne potrzeby oraz trzeba wdrażać swoistą pielęgnację. Zatem trzeba dopasować atrybuty lasera, by przenigdy nie było jakichkolwiek przykrych efektów, m in. oparzeń. Robi się to przy użyciu systemu Skintel. Odszyfrowuje ono stan aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej oraz na owej podstawie przystosowuje intensywność lasera. W czasie epilacji mamy szansę się poczuć komfortowo, albowiem wcale nie ma żadnego niebezpieczeństwa, że powstaną brzydkie ślady albo pozostałe niedoskonałości.

Jest możliwość przeprowadzić zabieg depilacji laserowej na śniadej karnacji

Całokształt zależy od tego, z którego dokładnie urządzenia będzie korzystał określony kosmetolog. Epilacja ciemnej skóry jest dopuszczalna od kilkunastu miesięcy dzięki innowacyjnemu laserowi Palomar Vectus. Siła lasera jest dobierana indywidualnie, a do skóry najpierw przykłada się część analizującą. Zagrożenie poparzeń z pewnością bynajmniej nie istnieje. Mamy szansę zatem umówić się na wizytę do kosmetyczki w wybranym czasie. Opalona cera jest problemem w przypadku pozostałych narzędzi, jakie w ogóle nie są tak skuteczne i czerpią z przestarzałej techniki usuwania zbędnego owłosienia.

Epilacja z wykorzystaniem wiązki laserowej jest z pewnością wspaniałym konceptem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, jacy planują pozbyć się nadmiernego owłosienia z okolic pleców albo okolic pośladków. Dziś liczy się albowiem komfort działania. Jeśli coś nam przeszkadza, a zredukowanie „niniejszego czegoś” nie ma żadnych niemiłych konsekwencji zdrowotnych, mamy szansę się na to bez problemu zdecydować. Jeśli zamierzasz poczytać więcej o tym zabiegu, wejdź w ów link – Depilacja laserowa