Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Profesjonalne i terminowe usługi reklamowe

Profesjonalne opracowywanie kreatywnej reklamy

”… Jeden z przeprowadzonych ostatnio eksperymentów dowiódł, że ludzie na ogół preferują produkty pokazane w reklamach, na które kilka minut wcześniej zaledwie rzucili okiem, nawet jeśli w ogóle nie pamiętają, że je widzieli.” (Daniel L. Schacter, profesor Uniwersytetu Harvarda)

Nasza agencja reklamowa istnieje zaledwie od 2015 roku, lecz promocją i jej oddziaływaniem na przyzwyczajenia odbiorców pasjonowaliśmy się już dużo wcześniej – mniej więcej od 2005 roku. Dzięki obszernej wiedzy oraz doświadczeniu, zdobywanemu wraz z kolejnymi niebanalnymi pomysłami, pozyskaliśmy szacunek i serdeczność wielu instytucji. Co ważne – nadal z nimi współtworzymy oraz radujemy się z naszych rezultatów. Do agencji przynależą czterej zawodowcy, którzy są w stanie stworzyć dowolny indywidualny projekt lub przekształcić uprzednio istniejący. Świat promocji prężnie się rozkręca, natomiast my musimy dotrzymać mu tempa. Stąd też inwestujemy w oprzyrządowanie doskonałej jakości, bierzemy udział w profesjonalnych szkoleniach i zaznajamiamy się z aktualnymi technologiami. Aktywnie sponsorujemy ekipę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o tak ważnej dziś działalności humanitarnej. Dzięki oferowanej przez nas reklamie odbiorca może wybrać akurat Wasz artykuł lub usługę spośród wielu możliwości.

Terminowe realizowanie oklejania aut dostawczych

Zajmujemy się zawodowym opracowywaniem reklamy na folii oraz pokrywaniem nią pojazdów osobowych, dostawczych, zawodowych (przykładowo. lawet, towarowych albo autobusów), wystaw sklepików każdej specjalizacji, barów oraz lokali kupieckich, tabliczek i afiszów. Oklejamy obiekty z wykorzystaniem różnych gatunków folii np. translucentnych do podświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych bądź mrożonych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc na starcie omawiamy z Klientem dwie istotne rzeczy: 1) materiał, z jakiego ma być skonstruowana reklama, 2) metodę oklejania. Stosujemy tylko preparaty i urządzenia renomowanych firm, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Warto wspomnieć, że folia reklamowa jest nie tylko przekaźnikiem informacji, lecz również ochrania lakier przez negatywnymi czynnikami zewnętrznymi (zarysowania albo mętnienie). Aby obejrzeć jak wyglądają oblepione folią samochody najlepiej wprowadzić w wyszukiwarkę, przykładowo. „oklejanie Białystok” albo „oklejanie samochodów Białystok”. Jeśli chodzi o pokrywanie witryn, to Klient może zdecydować się na laminowanie, oczkowanie bądź kołnierz. Projektujemy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony reklamowe jednostronne i dwustronne

Nasz zespół zajmuje się dodatkowo produkowaniem kasetonów reklamowych w formie jednostronnej albo dwustronnej. Mocuje się je na ścianie, przy ścianie albo na słupie. Ogólnikowo wyodrębnia się trzy rodzaje kasetonów: stworzone z profilu aluminiowego, z dibondu i z licem winylowym. Pierwsze wymienione otrzymuje się z aluminiowych ścianek, których wielkość wynosi 10,14 albo 17 cm. Część przednia kasetonu to przezroczyste tworzywo sztuczne. Na nim osadza się zamówioną przez Interesanta grafikę, np. z folii. Jeżeli zdecyduje się na kaseton jednopłaszczyznowy, to reklama będzie zamontowana na pojedynczej stronie, natomiast na przeciwległej będzie widoczna ocynkowana blacha. Warte uwagi są kasetony reklamowe z dibondu, mianowicie ze specjalnego surowca kompozytowego. Od kasetonu wykonanego z aluminium odróżnia go przede wszystkim atrakcyjność wykonania. Wcale nie widać połączeń między brzegami i częścią frontową. Płaszczyzna wizualna powstaje z wyfrezowanych kształtów, które następnie podkleja się farbowanym tworzywem. Ostatni wariant panelu reklamowego – posiadającego lico winylowe – jest montowany zazwyczaj na elewacjach wielkich galerii handlowych bądź pokaźnych filarach reklamowych. Z materiału winylowego można sporządzić rzeczywiście znakomite kasetony, których wielkość wynosi nawet 200 metrów. Dzięki temu niezwykłemu budulcowi bezproblemowe stało się opracowanie nawet najbardziej wyszukane grafiki. Obok wyliczonych modeli nasza ekipa zajmuje się także budowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ oraz liter przestrzennych. Te ostatnie konstruuje się w postaci napisów przestrzennych lub logotypów, które są podświetlane diodami LED. Mogą być zbudowane z takich materiałów jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV oraz taśma aluminiowa. U nas pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, monterzy oraz elektrotechnicy. Wszyscy posiadają odpowiednie do specjalizacji uprawnienia.

Reklama świetlna – banery i neony

W naszej firmie można zaprojektować współczesne typy reklam świetlnych, m.in. banery i neony. Banery cieszą się od długiego czasu niesłabnącą powszechnością, albowiem posiadają niesamowite rozmiary. W prosty sposób zatrzymują wzrok ewentualnych kupujących, nie można przespacerować się wzdłuż nich obojętnie. Najczęściej tworzy się je z surowca winylowego, nadzwyczaj odpornego na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Podświetlany baner napina się na wcześniej zrobioną strukturę lub zamocowuje do oddzielnych uchwytów osadzonych w budynku. Ich kluczową zaletą jest możliwość zamontowania w miejscu nieosiągalnym dla pozostałych rodzajów reklam. Mogą mieć każdą długość oraz szerokość – blokuje je jedynie powierzchnia widocznej na budynku powierzchni. Reklama świetlna w formie neonu jest równie przyciągająca. Elektryzuje przechodniów wyjątkowym skupieniem kolorów. Nasz zespół na pewno spełni wymagania nawet niezwykle wymagających Odbiorców i utworzyć formy z rur niefarbowanych, barwionych w masie albo proszkowanych. Zapewniamy długotrwałą żywotność, widzialność ze znacznych odległości oraz efektowny wygląd.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Agencja reklamowa