Sala zabaw Poznań - Urodziny Poznań - Urodziny dla dzieci Poznań

Od wspaniałych urodzin tylko krok…

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Tutaj z pewnością nie powieje nudą

Jeżeli oczekujesz fachowo wyprawionej imprezy dla Twojego dziecka, możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na typowych spotkaniach, w jakich biorą udział osoby dorosłe, dzieci bawią się przez pierwszych kilka chwil. Później przychodzi moment na ważne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pójdziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę już iść?”. Być może często słuchamy to od swojego dziecka, które było zaproszone przez kolegę lub koleżankę. Nie chcemy opuszczać za szybko imprezy, ponieważ „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Jedynym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien posiadać wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs oraz siłę do pracy z kilkulatkami. Przyjmujemy do pracy więc animatorów, w towarzystwie których dzieci czują się bezpiecznie i mile spędzają każdą upływającą minutę. Za pomocą ozdobnych rekwizytów i wyróżniających się spośród innych projektów nawet druga i kolejna impreza z pewnością nie będzie taka sama. Proponujemy Państwu zatem różne wariacje przeznaczonych dla dzieci event’ów zapewniające rewelacyjną zabawę, w czasie której ani solenizant, ani jego goście nie będą mieli chwili na nudę. Należy wspomnieć o konsultacji z nami w kwestii menu: ma być ono tradycyjne czy specjalne, np. w przypadku alergii?

Szalona metamorfoza w ksieżniczkę lub Batmana w jeden dzień!

Zarys uroczystości rodzaju uniwersalnego nie posiada żadnych precyzyjnych zasad, za wyjątkiem – włączania wszystkich gości w wymyślne formy zabawy. Profesjonalna kadra jest w stanie skorygować projekt w taki sposób, aby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań wszystkich bawiących się. Animatorzy potrafią biegle przechodzić z jednego wątku w drugi nie tracąc równocześnie oglądu całości. Oto kilka możliwości: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie motywy wydają się być stereotypowe, bo np. historyjkę „Smerfy” zna praktycznie dowolne dziecko. Nasz zespół działa w czarodziejski sposób, że akcja posiada indywidualny charakter, a atrakcje nie powtarzają się. Nastrój, odpowiednia oprawa, kunsztownie udekorowany tort urodzinowy plus mnóstwo najrozmaitszych pomysłów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym celem jest spowodowanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich gości oraz samych rodziców, a także sprawienie, aby ten ważny dzień nie odszedł w niepamięć.

Wybór zgodny z zainteresowaniami

Momentami nasz szkrab ożywia się z rana na niewiele dni przed własnymi urodzinami i przedstawia tysiąc pomysłów na minutę. Zasypuje nas nimi, zanim jeszcze nadążymy przełknąć śniadanie, i zdają się one kompletnie do siebie nie przystawać. W takim przypadku nie ma powodu ciągnąć któregokolwiek konkretnego wątku, który będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i swemu dziecku, i sobie samym. Przypuszczalnie spośród tej „burzy umysłów” powstanie naprawdę coś nieprawdopodobnego. Resztę można zostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy posiadające wątek przewodni, to w takim przypadku można tematykę imprezy wytypować z naszej oferty lub zostanie ona w jedyny w swoim rodzaju sposób sformułowana oraz dopięta na ostatni guzik zgodnie z zamysłem solenizanta. Istnieje możliwość zaaranżowania kameralnego spotkania, jeśli liczba gości jest stosunkowo niewielka. Skupiamy całą swoją uwagę na tym, która sala zabaw najlepiej spełni swoją rolę, w jaki sposób powinna być zaopatrzona i czy będzie w niej wystarczająco dużo miejsca.

Organizacja uroczystości dla dzieci z dysfunkcjami

Koordynacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka bywa wymagająca , a także długotrwała. Bowiem jak przystosować kompletny grafik, gry oraz pracownię, żeby mógł z nich korzystać solenizant a także wszystkie dzieci, które takiej przeszkody nie mają? Bądź przeciwnie – któreś z zaproszonych kilkulatków ma niepełnosprawność? Dobrym sposobem jest oddanie w dobre ręce, mianowicie ekspertom, zaaranżowania całej uroczystości. Czasami komplikacje pojawiają się zaraz podczas wczesnych posunięć związanych z wydarzeniem. Niedobrze jest, kiedy dzieje się to już trakcie…Wtedy niełatwo opanować powstały w parę minut chaos. Jakichkolwiek korekt należy dokonać wraz ze specjalistami co najmniej 2 tygodnie przed przewidywaną uroczystością. Nieduże modyfikacje w modelach zabaw są wdrażane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tym przypadku osoba, która rzeczywiście umie pracować z dziećmi wymagającymi szczególnej opieki. Przede wszystkim rodzaje atrakcji muszą być takie, żeby nikt nie czuł się pozostawiony na marginesie. Urodziny mają być szczęśliwe, a nie nieszczęśliwe. Nasza kadra posiada doświadczenie w wymyślaniu tego typu scenariuszy tego ważnego dnia dla dzieci posiadających różnego rodzaju dysfunkcje, które dobrane są do ich predyspozycji.Wchodząc na naszą stronę dowiesz się więcej o naszej ofercie: urodziny Poznań.