Sala zabaw Poznań - Urodziny dla dzieci Poznań - Kinderpark Poznań

Urodziny dla dzieci w domu, czy w sali zabaw?

Zorganizowanie urodzin dla dzieci to nie lada sztuka. Wydawałoby się, że nasze pociechy nie są zbyt rygorystyczne, jednak w temacie swojej imprezy urodzinowej są przeważnie bardzo stanowcze. Nietypowe pomysły są na wagę złota, podobnie jak interesujące zabawy i paczka kolegów i koleżanek, z którymi solenizant przeżyje ten wyjątkowy dzień w roku. Rodzice mogą wybrać, czy przygotować urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy w własnym mieszkaniu. Dobrym pomysłem jest także zorganizowanie imprezy w znanej restauracji, gdzie animatorzy zatroszczą się o dziecięcą rozrywkę. W internecie roi się od ciekawych pomysłów na urodzinowe ozdoby, smaczne torty, czy zajmujące zabawy. Dziś możesz za niezbyt wygórowaną cenę przygotować dla swojej pociechy urodziny jak z bajki. Jeśli impreza urodzinowa Twojego dziecka zbliża się w szybkim tempie, a Ty wciąż nie wiesz co począć, zapoznaj się z naszym poradnikiem po urodzinowych atrakcjach. Opisujemy najciekawsze rozwiązania na urodziny i inspiracje na czasie dla rodziców.

Urodziny dla dzieci w domu – czemu nie?

Możliwości na zrobienie urodzin dla Twojego malucha w domu są nieograniczone. Potrzebna jest szczypta wyobraźni, odpowiedni moment i para rąk do pracy. Dzisiaj urodziny dla dzieci jesteś w stanie przygotować sama, ponieważ wiele sklepów proponuje gotowe rozwiązania. W sieci znajdziesz ogromną liczbę pomysłów na ciekawe, domowe dekoracje, słodkie niespodzianki dla dzieci i przyjazne zabawy. Lecz zacznijmy od początku. Odpowiedz sobie na pytanie co Twoje dziecko lubi najbardziej. Czy interesuje się kosmosem? Czy chciałoby zostać astronautą czy modelką?A może lubi spędzać czas w kinie? Dobranie scenariusza urodzin do pasji Twojej pociechy to pierwszy krok do sukcesu. Przygotuj zabawy pod względem zainteresowań Twojego dziecka i kup fajne nagrody. W końcu każdy lubi niespodzianki. Pomyśl jak przystroić stolik dla gości i jakie przekąski przygotować. W popularnych sklepach z artykułami papierniczymi znajdziesz kolorowe talerzyki i kubki, które po skończonej imprezie możesz zutylizować, oszczędzając dużo czasu na sprzątaniu. Poszukaj w swojej okolicy sklepu oferującego wypożyczenie kostiumów, lub sama uszyj kilka ciuszków, w których dzieci poczują się jak w bajce. A co z dekoracją pomieszczeń? Jeśli masz dostęp do kartonów, możesz błyskawicznie zbudować pałac dla księżniczek, lub wyścigówkę dla małych rajdowców. Nie zapominaj, że organizacja zajmuje trochę czasu, dlatego też w miarę możliwości nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Zorganizowanie urodzin dla dziecka w mieszkaniu to mniejsze koszty, choć więcej pracy. Jeśli jednak masz większe możliwości finansowe i nie starczy Ci czasu by przygotować przyjęcie urodzinowe dla dzieci w domu, najlepszą opcją będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw dobrym pomysłem na urodziny dla dzieci.

W dużej części sal zabaw zamontowana została instalacja, w której dzieci odnajdą takie atrakcje jak baseny z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnie, korytarze do wspinaczki, czy mini tory wyścigowe. Każda sala zabaw oferuje także tematyczne sale urodzinowe, z których można wybrać tą najbardziej pasującą do zainteresowań malucha. Ogromnym walorem organizacji urodzin dla dziecka w sali zabaw jest fakt, że rodzice mogą przez cały dzień odpocząć, lub zrobić to na co od dawna mają ochotę. W sali zabaw zatrudnieni są animatorzy, którzy zapewniają dzieciom rozrywkę i bezpieczeństwo. Zajmują się oni opracowaniem planu przyjęcia urodzinowego, który jest następnie szczegółowo omawiany z Klientem. W trakcie imprez urodzinowej przygotowują wszelkie zabawy i dbają o bezpieczeństwo dzieci na sali. Przeważnie każda sala zabaw zaopatrzona jest kawiarnię, lub mini restaurację, oferującą smaczne obiady dla dzieci. Jeżeli nie ma ona dostępu do kuchni, wówczas proponuje catering z współpracującej z nią firmy. Wyprawiając urodziny dla dzieci w sali zabaw masz gwarancję kompleksowej i rzetelnej obsługi przyjęcia. Takie miejsca gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny, dlatego też nie musisz obawiać się o komfort swojego dziecka i jego gości.

Jakie zabawy zorganizować na urodzinach swojego dziecka? Najlepsze zabawy urodzinowe

Przykładów zabaw urodzinowych jest bardzo wiele. Możesz skorzystać z wszystkim znanych rozrywek, takich jak chowany i ganiany, lub ożywić nie co imprezę, przygotowując pokaz mody dla małych modelek, lub wyprawę do dżungli dla chłopców. Wszystko zależy od tego, co Twoje dziecko lubi najbardziej. Jeżeli Twoja córka lubi oglądać bajki o królewnach, przygotuj dla niej imprezę taneczną w sali balowej. Dziewczynki i chłopcy będą mogli przebrać się w przebrania z dawnych czasów, oczywiście wypożyczone. Przy użyciu kartonu, lub strojąc wnętrze swojego salonu, stwórz komnatę balową na miarę średniowiecznych zamków. Naucz dzieci tańczyć i po prostu włącz muzykę. Maluchy same będą wiedziały co dalej robić. Możesz także zorganizować
poszukiwania utraconego pantofelka, na zasadach zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców najlepiej jest zorganizować zabawy z gatunku Indiana Jones. Stwórz legendarną historię i narysuj dla każdego z swoich gości sekretną mapę. Ukryj skarb w własnym ogródku, domu, czy w lesie. Możesz przygotować podchody, w trakcie których maluchy będą wypełniać kolejne zadania, pomagające im w dotarciu do celu. Dla trochę starszej młodzieży zorganizuj zabawę w geocaching. Wystarczy ukryć gdzieś konkretny przedmiot i wpisać jego współrzędne w urządzenie gps. Urządzenie zaprowadzi dzieci do celu, a one spędzą czas aktywnie. Dobrym rozwiązaniem jest również wieczór magiczny, w trakcie którego dzieci nauczą się prawdziwej mocy iluzji.

Co jest zatem dla Ciebie odpowiednie – sala zabaw, czy urodziny dla dzieci w domu? Miej zawsze na uwadze, że tutaj liczy się zadowolenie Twojego dziecka. Jeśli właściwie przygotujesz się na jego urodziny, nie będzie miało znaczenia czy zorganizowane są one w mieszkaniu, czy w fachowej sali zabaw.

Jeżeli jednak lepszą opcją jest dla Ciebie sala zabaw, zapraszamy na stronę internetową sali zabaw w Poznaniu. Od dłuższego czasu przygotowujemy urodziny dla dzieci tych młodszych i nie co starszych. Oferujemy certyfikowanych opiekunów, wspaniałe zabawy i smaczne jedzenie. Gwarantujemy, że Twoje dziecko wyjdzie od nas uśmiechnięte!

Aby wejść na naszą witrynę naciśnij znajdujący się obok odnośnik: sala zabaw Poznań.