Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Awaryjne otwieranie zamków

Zatrzasnąłeś drzwi do swojego samochodu?

Częstokroć zdarza się, że przez dekoncentrację bądź pośpiech pozostawimy kluczyki od auta na bocznym miejscu lub przełamiemy klucz w zamku. W takich okolicznościach warto umówić się z ekspertem aniżeli prosić o pomoc „osoby z ulicy”. By otworzyć drzwi do auta, potrzebna jest odpowiednia wiedza, która wykracza poza konwencjonalne ślusarstwo. Nie chcemy też wyczekiwać na zawodowca przez kilka godzin. Stąd znakomitym rozwiązaniem jest zawiadomienie firmy, która takimi kwestiami zajmuje się na co dzień. Wystarczy napisać w wyszukiwarce w telefonie wyrażenia „otwieranie samochodu Gorzów lub „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” oraz odnaleźć stronę naszej firmy.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalność. Jesteśmy w stanie odblokować jakikolwiek zamek wszelkich marek, modeli oraz roczników, także tych z zespołem podwójnego ryglowania. Dodatkowo:

 • usuniemy złamany klucz z kanału zamka
 • naprawimy albo wymienimy zamek samochodowy i stacyjkę na nowe
 • skorygujemy zniszczony lub powłamaniowy zamek
 • zregenerujemy stacyjkę – powłamaniową lub popsutą
 • dorobimy klucze do auta
 • przystosujemy stacyjkę lub zamek pod funkcjonujący klucz
 • „odpalimy” auto, do którego właściciel stracił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie róbmy niczego na własną rękę

Odblokowywanie drzwi od pojazdu przez naszego eksperta może potrwać od kilku sekund do paru minut. Jest ono całkowicie bezawaryjnie. Innymi słowy – praktycznie w ogóle nie pozostawi żadnych znaków, żadnych niedociągnięć. Opłata za uruchomienie pojazdu jest negocjowana indywidualnie i uzależniona jest od sposobu, w jaki został zepsuty zamek, miejsca, w którym stoi samochód oraz marki, modelu i rocznika. Nasz ekspert będzie miał ze sobą profesjonalny sprzęt, dzięki któremu jest możliwa rzeczywiście natychmiastowa pomoc. Powinniśmy mieć na uwadze, iż producenci aut zakładają coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej w ogóle nie powinniśmy bez pomocy próbować przedostać się do środka bądź używać narzędzi zlokalizowanych się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne części zamienne, które mogą być wykorzystane do odnowy lub wymiany zamka.

Jeżeli zamek niestety nie pracuje w poprawny sposób, może to oznaczać, iż wyraźnie obtarły się granice kluczyków i zapadek (są umieszczone w zamku). Jeżeli wymienimy je na nowe, zamek będzie pracował nadal przez bardzo długi czas – przynajmniej kilka lat. Większym problemem są szkody mechaniczne powstałe w wyniku próby włamania się do pojazdu. Mino, iż na zewnątrz może to wyglądać paskudnie, takie zamki da się naprawić! Dopiero wówczas, kiedy zamek jest połamany, należy go wymienić na nowy i zaadaptować do posiadanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów obejmuje ponadto zmianę osłony do pilota i klucza oraz podmianę mikro wyłączników (microswitch). Co więcej nasz fachowiec może przenieść transponder z uszkodzonego klucza do kolejnego. W takim przypadku uda się zapobiec kodowaniu kolejnych kluczy.

Co zrobić, gdy nie możemy otworzyć drzwi do domu?

Odblokowujemy, zmieniamy albo usprawniamy wszelki typ zamka. Także od skrzynki pocztowej, jak i te niezwykle skomplikowane – od sejfów. Odbezpieczamy drzwi od mieszkań, domów, biur, składów oraz przeróżnych pomieszczeń użytkowych w bezpieczny, fachowy i szybki sposób. Wcale nie ucierpią przez to ani drzwi ani futryny.

 • naprawimy lub zastąpimy zamki w drzwiach w sytuacji, gdy wtargnięcia, niesprawności albo dewastacji
 • zamontujemy pomocnicze zamki w pomieszczeniach
 • odbezpieczymy sejf albo kasę pancerną
 • oferujemy fachową restaurację i przegląd zamków w sejfach i kasach pancernych
 • poradzimy w zakresie ochraniania mieszkań, domów i przeróżnych pomieszczeń przed przestępcami
 • poradzimy też w obszarze ubezpieczeń mechanicznych, koniecznych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

W naszej firmie zatrudnieni są tylko wypróbowani eksperci, którzy legitymują się odpowiednimi pozwoleniami, kursami oraz szkoleniami realizowanymi przez pierwszorzędnych producentów zamków oraz pozostałych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym w ogóle nie zostanie naruszony (przykładowo zarysowany) żaden zamek bądź framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów Wszystkie usługi oferujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w dni wolne od pracy (święta). Obiecujemy szybki dojazd niezwłocznie po przyjęciu zgłoszenia o awarii. Oferujemy pomoc na obszarze Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Chróścik, Karnin, Piaski, Wieprzyce, czy Zawarcie oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Międzyrzecz, Skwierzyna, Słubice, Marwice, Jeżyki, Jasieniec, Prądocin, Karnin, Wawrów, Santocko,czy Kłodawa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie – Otwieranie samochodów Gorzów