Galanteria skórzana Galskór - Piórnik skórzany - Receptownik skórzany - Teczka skórzana - Aktówka damska - Produkty ze skóry

Galanteria skórzana Galskór

Galanteria skórzana od kilku dekad cieszy się niemalejącą popularnością. Za najważniejszą korzyść towarów tego typu wyróżnia się trwałość. Raz nabyta skórzana torebka nigdy nie straci swojej atrakcyjności. Prawidłowo pielęgnowana będzie doskonałym dodatkiem na długi czas. Produkty skórzane mogą być używane zarówno przez osoby płci męskiej, jak i damskiej. Skórzana torebka nadaje szykowności, tak jak pasek do spodni, czy portfel. Galanteria skórzana to też wspaniały pomysł na urodzinowy podarunek.

Jeśli zdecydujesz się na kupno wyrobu ze skóry, powinieneś zapoznać się z informacjami dotyczącymi konserwacji tego ekologicznego surowca. Stosowne oczyszczanie i impregnowanie na przykład torebki, poprawi jej estetyczny wygląd i odporność. Zanim wydasz pieniądze na skórzany portfel, czy aktówkę, rozejrzyj się po rozmaitych ofertach, bowiem ceny wytwórców mogą się od siebie znacząco różnić.

Jakie informacje omówiliśmy w tym artykule? Porady dotyczące konserwacji skóry, prezentację najlepszych skórzanych produktów, oraz zalety galanterii skórzanej. Zachęcamy do lektury.

Dlaczego warto wybierać produkty ze skóry?

Produkty ze skóry nigdy nie wyjdą z mody. Identycznie jak nieprzemijalny jeans, skóra będzie zawsze wytyczać nowe ścieżki modowe. Skórzana teczka, czy pasek to artykuł luksusowy, choć osiągalny dla każdego. Raz oddane pieniądze, są w tym wypadku doskonałą inwestycją, ponieważ skóra nie wyniszczeje i nie wyblaknie, mimo upływu lat. Identycznie jak mała czarna, wyroby skórzane to klasyczny i luksusowy dodatek, z którym każdy poczuje się się nadzwyczajnie. Warto jest tymczasem uwypuklić, że jedynie odpowiednia dbałość, sprawi, że skórzane rękawiczki, portfele, czy torebki będą nam służyły przez wiele lat. Co jeszcze powoduje, że skóra wcale się nie nuży? Szeroka gama odcieni i modeli. Skóra, jako ekologiczny wyrób, może być swobodnie zabarwiana. Jeżeli klasyczna czerń nie jest Twoim ulubionym kolorem, znajdź oliwkowy, albo miodowy. W ten sposób odróżnisz się i zyskasz oryginalny dodatek. A jakie artykuły skórzane są najatrakcyjniejsze. Ochoczo nabywane dodatki to oczywiście skórzane torebki i receptowniki ze skóry. Dużą popularnością cieszą się również portfele i piórniki ze skóry, a również skórzane card holdery.

Kupowanie produktów ze skóry.

Planujesz nabyć kolejny, skórzany portfel, albo teczkę na podarunek? Super, ale najpierw głęboko przeanalizuj swoją decyzję. Za nim zainwestujesz pieniądze upewnij się, że dany towar wyprodukowany jest z wysokiej jakości materiału. Jak odróżnić naturalną skórę? To jest niezwykle przydatne pytanie, gdyż nie każdy z nas wie, jak wygląda eko-skóra. O kondycji skóry niezmiernie dużo powie nam sama metka. Musi być na niej wykazana informacja na temat błamu skóry. Nadruk powinien wyglądać następująco: po angielsku real, w języku francuskim pur Cuir, niem. 100% echtes Leder, nid. Leer wł. Cuoio Vero, po hiszpańsku Piel,. Kolejnym aspektem jest dotyk. Oceń, czy skóra jest miękka i niezwykle śliska. Może to być oznaką, że produkt jest wykonany z syntetycznej skóry. Najlepszym sposobem na zweryfikowanie wiarygodności skóry jest test wodny. Prawdziwa skóra wciągnie kroplę wody. Na jej powierzchni znajdziemy mokry ślad, który wyschnie po określonym okresie. Przy zakupie teczki, czy portfela z skóry warto jest zwrócić uwagę na zasuwki i naszycia. Jeśli dostrzeżemy jakieś błędy, zrezygnujmy z zakupu takiego produktu, bowiem może nie być żywotny.

Zadbaj o produkty ze skóry

Żeby jak najdłużej zatrzymać wygląd towarów i móc radować się ich ładnym wyglądem, konieczna jest prawidłowa pielęgnacja i konserwacja skóry. Artykuły ze skóry muszą być osuszane z dala od ognisk ciepła. Jeśli Twoja aktówka, czy pasek przemókł daj mu wyschnąć w sposób naturalny. Wysuszanie na kaloryferze może wywołać odpryskiwania skóry. Buty skórzane powinny być przetrzymywane w specjalistycznych pokrowcach zapobiegających wnikaniu kurzu W przypadku zabrudzeń świetnie sprawdzi się zwilżona ściereczka. Wszelakie zabiegi pielęgnacyjne, takie jak smarowanie i mycie powinno się realizować co 2 – 3 miesiące. Należy używać prawdziwych preparatów, takich jak kremy na bazie wosku pszczelego i spraye, zabezpieczające produkty przed nadmiarem wilgoci. Konserwacja skóry polepsza jej atrakcyjność i nadaje jej delikatną gładkość. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi wydłużają żywotność produktów o wiele lat.

Żeńska teczka, czy męski portfel ze skóry? Co kupisz tym razem? Wyroby skórzane to wyjątkowy upominek dla znajomych, jak i dla samego siebie. Obok oryginalnego wyglądu, artykuły ze skóry są również niezwykle funkcjonalne. Na przykład torby skórzane produkowane przez przedsiębiorstwo Galskór, prócz rozległej kieszeni podstawowej, wyposażone zostały w tzw. „mini biuro”, złożone z pojemnika na telefon, przedziałka na długopisy oraz kieszonkę na wizytówki. Takie produkty produkowane są dla nowoczesnych biznesmenów, którzy szanują efektowne rozwiązania.

Kompletna oferta firmy Galskór dostępna jest na tej stronie internetowej: teczka skórzana