Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Lokalizatory GPS

Nie wiesz, gdzie jest Twój samochód? Zainwestuj w monitoring GPS

Przywłaszczenie pojazdu dla wytrawnego włamywacza jest jak „dziecinna igraszka” Zanim jednakże to uczyni zerka, który będzie najbardziej „podatny”. Nierzadko rozgląda się po alejkach, błądzi po blokowiskach oraz wokoło sklepów. Jednym słowem – wybiera samochód. Po czym monitoruje go przez dłuższy okres, by potwierdzić swoje domysły, że nikt go nie schwyta „na gorącym uczynku” w trakcie dokonywania kradzieży. Do skradzenia cudzego mienia przystępuje niejednokrotnie w nocy oraz zajmuje mu to nie więcej niż 40 sekund. Naprawdę – tylko tyle mu trzeba na to, by dostać się do auta, odłączyć alarm i nim wyjechać. Najprawdopodobniej zostanie potajemnie sprzedany. Pilnujmy więc nie tylko naszego auta, lecz także dokumentów.

Optymalnym wyjściem jest umieszczenie w samochodzie niezależnego układu nadzorującego. Dzięki niemu będzie osiągalny monitoring pojazdów GPS. Na czym on naprawdę się opiera? Otóż ten układ ochronny analizuje, gdzie dokładnie jest nasz wóz przez 24 h na dobę. W dowolnej chwili mamy możliwość skontrolować, czy nie wydarzyło się w związku z nim coś złego. W przypadku, gdy włączy się alarm możemy natychmiast zareagować, natomiast auto zostaje „obezwładnione” przez zespół zabezpieczeń. Co ważne – o wydarzeniu jest zawiadomiona najbliższa jednostka Policji, która szybko odbiera wszystkie szczegóły.

Lokalizatory GPS informują całodobowe Centrum Monitoringu, z którym podpisaliśmy umowę na dostarczanie niniejszej pomocy. Operator od razu kontaktuje się z nami chcąc ustalić jaka jest przyczyna alarmu. W przypadku przywłaszczenia, samochód szybko jest unieruchomiony, a Policja powiadomiona. Lokalizator GPS jest dziś najszybszym oraz najefektywniejszym narzędziem do kontrolowania prywatnych i firmowych samochodów.

Monitorowanie samochodów firmowych

Dla przedsiębiorstw, które gospodarują pojazdami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi i maszynami, lokalizator GPS jest wprost konieczny. Z jego pomocą możemy w przejrzysty i niezawodny sposób analizować czas pracy aut i pracowników, monitorować wykorzystanie paliwa, mieć dostęp do kompletnych istotnych danych w wybranym momencie.

Samochody ciężarowe

Za sprawą lokalizatora GPS zawsze będziesz wiedzieć, gdzie w obecnej chwili znajduje się określony samochód. Będziesz mógł go śledzić na mapie najróżniejszych krajów, monitorować jego położenie (czy pracownik go prowadzi czy ma przestój), ile czasu pracownik go prowadzi, ile wynosi średnia spalania, ucisk na oś i poziom paliwa. Dogłębnie zbadasz drogę przejazdu, w tym momenty postojowe oraz ukończony dystans. Oraz najistotniejsze – w wybranej chwili zweryfikujesz pracę tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci okazję zweryfikowania nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej silnika oraz jego ciepłoty, temperatury chłodni oraz mroźni, stanu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS precyzyjnie odczyta informacje z komputera pokładowego, natomiast dzięki specjalnemu raportowi na bieżąco będziesz wiedzieć, które auta są szczególnie obłożone pracą oraz jacy prowadzący zaoszczędzają najwięcej paliwa.

Maszyny robocze

Skoro Twoje maszyny odnaleźć można na obszarze budowy, szczególnie nocą, należy uzbroić je w lokalizację pojazdów GPS. Za sprawą nawigatora masz możliwość zweryfikować napięcie zasilania, czy stacyjka i silnik są wyłączone, stan paliwa, stan blokady rozrusznika i bieżący czas pracy. W jednej chwili da się zobaczyć ile pojazdów działa, zaś ile ma postój. Raport ze skończonej pracy jest tak dokładny, że można z dobrym skutkiem skopiować przejazd pojazdu po polach rolniczych.

Samochody osobowe

Z wykorzystaniem lokalizatora GPS masz możliwość śledzić pracę konkretnych kierowców, monitorować jaki jest stan paliwa w zbiorniku, przebieg, nacisk na pedał gazu itp. Dostrzeżesz również ilu naprawdę masz Kontrahentów oraz przypiszesz do nich konkretnych kierowców. Sprawdzisz też ilość postojów w trakcie oraz po pracy. Podróż służbową od prywatnej wyróżnisz, np. za sprawą przycisku trybu jazdy.

Najlepszy lokalizator GPS

Poszczególne firmy, które świadczą obsługę monitorowania samochodów, najlepiej odszukać za sprawą Google. Na uwagę zasługuje jednakże GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z województwa lubuskiego. Propozycja zawiera System GPS Standard i Urządzenie GPS PRO+. Ceny abonamentu wcale nie są wygórowane, natomiast montaż zależy od wymagań Odbiorcy i rodzaju auta. W klasie PRO+ idealnymi możliwościami są: interfejs magistrali szeregowej, odłączanie urządzenia przy słabym akumulatorze i rejestrowanie zmian pochylenia oraz obciążenia. Przedsiębiorstwo GPS System Monitoringu gwarantuje pełen zasięg GPS, pełną obsługę urządzenia 24 h na dobę oraz – co istotne – dyskrecję.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie firmy klikając w link – Monitorowanie pojazdów Gorzów