DYWANY nowoczesny dywan wełniany cena producenta

Skorzystaj z oferty wyjątkowych dywanów w nowoczesnym stylu

Techniki tworzenia dywanów nowoczesnych – Fryz, Heat-Set, BCF oraz „sznurkowa”

Obecnie posiadamy pełen przekrój innowacyjnych dywanów, które są wytwarzane za pośrednictwem takich technik, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe oraz BCF. Dywany nowoczesne pierwszego typu są uszyte z wysublimowanej przędzy polipropylenowej, dodatkowo stabilizowanej cieplnie. Taka dzianina składa się z dwóch zapętlonych ze sobą nitek. Na końcowym etapie prac fryzuje się je, zaś runo kroi ręcznie. W kolekcji odszukają Państwo, np. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Gabaryt współczesnego dywanu typu Fryz może liczyć od 67×67 cm do 280×370 cm. Następny wariant dywanów nietradycyjnych uszyty jest za pośrednictwem metody heat-set, w efekcie podobne są do dywanów wykonanych z wełny. Wyrabiane są w Turcji, zatem charakteryzują się ekskluzywną jakością i rozmaitym wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o wzorach klasycznych, jak i tych z powycinanymi deseniami. W tej chwili posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER i MANGO. Wyszukaną fakturą oraz dużą odpornością wyróżniają się niebanalne dywany sznurkowe. Wyplatane są poziomo, dzięki czemu są wytrzymałe na intensywne eksploatowanie. Poza tym są komfortowe bezproblemowe w sprzątaniu oraz co znaczące – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są robione z wykorzystaniem urządzeń Inaczej określa się je jako „dywany strzyżone”. Cechują się pięknymi wybarwieniami oraz niezwykłą trwałością na ścieranie. Nadrzędnym surowcem, z którego produkuje się takie dywany, jest polipropylen.

Dywany dziecięce – idealne do zabawy i nauki

W naszej ofercie nie może zabraknąć dywanów dla dzieci, które mają uskuteczniać dwa zadania – być atrakcyjnym wystrojem alkowy oraz nauczać. Dlatego dywany dla dzieci dostępne są w wielorakich odmianach kolorystycznych, posiadają „namalowane” postaci z baśni, natomiast w modelach wychowawczych – zabawy planszowe, jezdnię, pałac, i puzzle. Wszystkie są tworzone zgodnie z kryteriami wyrabiania dywanów dla dzieci. Toteż mają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. W tej chwili posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky i SONIC KIDS COLLECTION. Kolekcję JUPPI wyróżnia wykorzystanie głębokich, żywych, urozmaiconych barw. Poszczególne dywany mogą wizualizować zamek, aleję w mieście, odciski palców, aleję stworzoną z kredek bądź kształty abstrakcyjne. Dywany dla dzieci z rodzaju FUNKY to na przykład dywany z obrazami artystycznymi oraz bajkowe postacie. W przypadku kolekcji SONIC, można wybrać dywan w kwiatki, z samochodem wyścigowym, w motylki bądź z jezdnią. Dywany, na których mogą bawić się dzieci są idealną opcją w odniesieniu do pozostałych, domowych zabaw. W rezultacie Państwa pociecha z pewnością nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – odporne na uszkodzenia, niezwykle miękkie, ciepłe i nowoczesne

Proponujemy Państwu najlepszej jakości dywany wytworzone z wełny, które mają szerokie zastosowanie nie tylko w sypialniach u osób z różnorakiego typu alergiami. Idealnie harmonizują z wieloma mieszkaniami, ponieważ posiadają modernistyczne wzornictwo oraz lekkie, naturalne, pogodne tony. Dokonywać wyboru można pośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC zrobione są ze 100% owczej wełny, w rezultacie będzie pasować praktycznie do któregokolwiek wnętrza. Owcza wełna jest miękka, miła w dotyku i zapewnia ciepło. Nie musicie Państwo więc obawiać się w chłodne, bądź zimne dni, nieprzyjemnego uczucia dywanu pod nogami w jesienny poranek. Podszycie ma grubość 7 mm i jest nieczułe na wycieranie i nietrudne w utrzymaniu czystości. Dywany ostatniego rodzaju produkowane są poprzez rodzimego (konkretnie białostockiego) producenta – Angella S. A. Co wyjątkowo ważne – są niewrażliwe na działanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są otrzymywane z niebarwionej wełny owczej, zaś barwa bazuje na akcentach ciepłych, naturalnych – brązu oraz szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są otrzymywane ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz cechują się nadzwyczajnie popularnymi kolorami. Uatrakcyjnią każde nowoczesne mieszkanie. Angella FOLK to dywany wyplatane mechanicznie za pomocą techniki Axminster. Zostały wyróżnione i nagrodzone na wielu prestiżowych wystawach i targach międzynarodowych. W ich składzie jest 80% wełny i 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji odróżnia się staromodnym, folklorystycznym układem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN uformowane zostały w 100% z prawdziwej wełny przy wykorzystaniu metody tkania Wilton. Wielkość podszycia osiąga 8 mm, natomiast waga jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja charakteryzuje się: preparacją antymolową, świetnym tłumieniem hałasów w pomieszczeniach i jest wyjątkowo odporny na zapalenie. Posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS mają wzór znany od lat. Przygotowane zostały w 100% z wełny ekologicznej niebarwionej.

Zapraszamy do sklepu: Dywany Nowoczesne

Zapisz

Zapisz