Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem

W poszukiwaniu Dj’a idealnego

Czy wspólnie myślicie o tak wspaniałym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele będą naprawdę wzruszeni i długo pozostanie on w ich pamięci? O nastroju przesiąkniętym magią, podziwie w oczach najukochańszych wam osób oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź jest pozytywna, niewątpliwie potrzebujecie wytwornicy poetycznych chmur.

Ślub jest jednym spośród najistotniejszych etapów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Calutkie przygotowania muszą być idealnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, gdyż nikt nie chce doświadczyć w takiej chwili jakichś przykrości połączonych, np. z bezczelnością podpitego dj’a, nieforemnym tortem weselnym albo głodnymi gośćmi z powodu niedostatku dań. Jeżeli zdecydowaliśmy się na dj’a, musimy trochę wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, porozmawiać o tym, jakie są nasze oczekiwania w trakcie tej niezwykłej okazji, zatwierdzić umowę (która zawiera wszelkie szczegóły), podtrzymywać z nim kontakt telefoniczny (dobrze byłoby, aby był dostępny przez całą dobę) i co najważniejsze – uzgodnić wcześniej harmonogram wesela. Dobrze jest jeżeli pojawi się on na nim o wiele wcześniej, ażeby zorganizować cały sprzęt. Zawodowy dj nie tylko zadba o świetną oprawę muzyczną, lecz jeszcze pociągnie całą uroczystość uzupełniając ją przeróżnymi zabawami, tańcami integracyjnymi oraz naturalnie właściwą porcją humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

By oficjalny taniec nabrał nietuzinkowego charakteru, powinniśmy zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy świętować w bujnych, spektakularnych chmurach unoszących się przy każdym naszym ruchu. Działanie wytwornicy opiera się w skrócie na oziębianiu dymu, a dalej przesuwaniu go w kierunku podłoża. W urządzeniu musi znaleźć się połamany lód lub wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica zaznaczy większość efektów optycznych i sprawi, że ów wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeśli szukamy takiego przyrządu na własne wesele, wystarczy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na realizatora scenerii dźwiękowej można liczyć na rzadki taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można również wpisać w Google określenia „Ciężki dym Warszawa” oraz poszukać w rezultatach oferty najmu takiej wytwornicy. Jest idealna na wszelkiego typu imprezy okolicznościowe, między innymi:

  • dyskoteki
  • imprezy klubowe, np. z okazji halloween itd.
  • uroczystości prywatne, przykładowo „domówki”
  • bankiety biznesowe, przykładowo w siedzibie firmy
  • bankiety noworoczne
  • wesela w plenerze
  • studniówki
  • pozostałe zabawy okazjonalne, które wymagają niepowtarzalnej oprawy wizualnej i dźwiękowej

Oprócz nieziemskich chmur przemieszczających się w trakcie zabawy możemy zapoznać się z propozycją dostarczania sztucznego śniegu (piany lub baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti lub wyrzutni i działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych nierzadko dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, by pozyskać zdumiewający efekt „lśniących” baniek. Natomiast sztuczny śnieg perfekcyjnie nadaje się na imprezy w domu, w klubie bądź pubie. Można z niego korzystać przez cały rok, niezależnie od tego czy temperatura poza domem sięga +25 lub -25 stopni. Idealnie sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na imprezach rodzaju „Piana Party” z kolei naczelną pozycję będzie miała wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być użyta na weselu w punkcie przełomowym, eventach lub koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najkorzystniejszym zabiegiem na „skrycie” wszelkich braków, jakie występują podczas tańca. Obłoki pokryją cały parkiet łącznie z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Wcale nie będzie więc widać, np. gdy jedno z was nadepnie małżonkowi na nodze. Rodzina oraz przyjaciele osłupieją z wrażenia, zaś ich wzrok będzie zwrócony tylko na Wasze rozradowane twarze pełne szczęścia. Można naturalnie samemu nabyć dymownicę oraz podszkolić się z jej obsługi. Jeżeli zależy Wam jednak właśnie na tym niepowtarzalnym „tańcu w obłokach”, należy ją wydzierżawić wraz z ekipą. Wcale nie będziecie musieli niepokoić się, jeżeli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Niejednokrotnie wynajmujący uzupełnia ją w specjalny roztwór, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Należy dodać, że w zastępstwie typowych kostek lodu (takich, jakie wkładamy do drinków) lepiej jest zakupić suchy lód. Przede wszystkim jest dużo wydajniejszy, Secundo – dostarcza nieporównywalnie wspanialszy efekt, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest „ogromny” i stanowi około 150 – 250 zł. Pamiętajmy, aby zapytać wynajmującego czy udostępni nam autentyczne urządzenie. Lepiej nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, albowiem nie otrzymamy takiego rezultatu na jaki liczymy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa