Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle

Zwiedzaj Gdańsk komfortowo – kilka porad dla turystów

Wybierasz się nie długo Gdańska? To piękne miasto, z pasjonującą historią, przyciąga co roku ogromną liczbę przyjezdnych, co bardzo często sprawia dość duże kłopoty komunikacyjne. W godzinach szczytu transport z lotniska to wyzwanie dla każdego nie wspominając już o szybkim dojechaniu w okolice głównych atrakcji. Czas mija a przecież w trakcie wolnego weekendu planujemy zobaczyć wszystko Co tu zrobić, by sprytnie wyminąć korki i nie wydać zbyt wielu pieniędzy? Mamy dla Ciebie kilka rad jak podróżować po Gdańsku i okolicach bez żadnych problemów.

Citybreak, czyli w wolnym tłumaczeniu ,weekendowa ucieczka do miasta to jeden z najnowszych trendów w podróżowaniu. Rosnąca liczba ludzi chce aktywnie spędzać swój wolny czas po za domem stąd też decyduje się na wyjazd do innego miasta. Niedrogie linie lotnicze sprzedają ulgowe bilety do najpiękniejszych miast Europie, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie prędko dotrzeć do wskazanego miejsca i napawać się urokami podróży. Gdańsk, będąc jednym z z najbardziej charakterystycznych miast w Polsce, jest co rocznie tłumnie oblegany przez krajowych, jak i zagranicznych turystów. Czar zwiedzania znika, gdy siedzieć w korkach, lub czekamy na spóźniający się autobus. Jak temu sprostać? Takie pytanie pada z ust wielu zirytowanych turystów. My tymczasem posiadamy praktyczne wyjścia z tego problemu.

Wsiądź do taksówki nie byle jakiej

Tak, taxi to jedno z najodpowiedniejszych rozwiązań dla tych którzy czekają na transport z lotniska, jak i dla tych, których goni czas. Każdy fachowy taksówkarz wie, jak skutecznie omijać jakiekolwiek korki w centrum miasta. Siedząc w wygodnej taksówce, błyskawicznie dotrzesz do wybranego przez Ciebie celu, niezależnie od tego, czy jest to Katedra Oliwska, czy Jarmark Dominikański w Gdańsku. My, polecamy Wam taxi Gdańsk Shuttle, które wyposażone są w foteliki dla dzieci, bezprzewodowy internet i pojemny bagażnik, który pomieści dosłownie wszystko. Firma ta przygotowuje także kompletne wycieczki po Gdańsku i po okolicach, co mówi o jej innowacyjnym podejściu do usług przewozowych. Zapewniamy, że opłaty nie są większe niż w konkurencyjnych firmach transportowych, zyskując w dodatku konkretne informacje turystyczne i wysokiej jakości obsługę.

Rowerem dojedziesz wszędzie

Trzeba to zakomunikować otwarcie – rowery osiągnęły obecnie szczyt popularności jak dziś. W ważniejszych miastach z łatwością można odnaleźć systemy miejskich rowerów. Wynajęcie rowerów miejskich trwa małą ilość czasu i nie kosztuje zbyt wiele. Rower możemy zwrócić w dowolnym stanowisku, co powoduje, że co raz więcej turystów zwiedza miasta na dwóch kółkach. System miejskich rowerów Nextbike funkcjonuje również w Trójmieście Musisz jedynie zapisać się na ich stronie, doładować swoje konto i w łatwy sposób wypożyczyć dowolny rower. Pierwsze 20 minut jazdy jest darmowe. Dalej płacimy jedynie złotówkę za 1 godzinę wypożyczenia. Kolejna godzina wynosi 3 złote, a każda następna 4. Wystarczy tylko pamiętać, że nie można wynajmować roweru dłużej niż 12 godzin w trakcie jednej doby gdyż grozi to karą pieniężną. Jeśli cenisz sobie aktywne formy wypoczynku turystą rower miejski to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

Zakochaj się w SKMce

Gdańsk, to jedno z nielicznych miast w naszym kraju gdzie oprócz taxi oferujących niezwykłe wyprawy, działa także szybka kolejka miejska. SKM to nazwa którą znają wszyscy, którzy kiedykolwiek byli w Trójmieście przez chociaż jeden dzień. Szybkie pociągi kursują przez cały dzień, od rana do wieczora między Gdańskiem a Gdynią, zapewniając pasażerom wygodę i lekkość podróżowania. Kolejki jeżdżą regularnie i dojeżdżają w okolice najbardziej popularnych miejsc turystycznych, jak i biznesowych. Bilet do 6 stacji to koszt zaledwie 3 zł, co sprawia, że SKM to optymalne rozwiązanie dla podróżujących doceniają swój czas i pieniądze. Z SKM dotrzesz wszędzie, w bardzo krótkim czasie.

Taxi Gdańsk, SKM, czy może rower miejski? Wybór należy do Ciebie. Każda z tych propozycji gwarantuje szybki dojazd w dowolne miejsce, bez potrzeby czekania w korkach. A w końcu wybierając się na krótkie zwiedzanie, nie chcemy marnować ani jednej godziny. Pomysłowy podróżnik przeważnie wyszuka jakieś opcjonalne rozwiązanie. W Gdańsku czekają na Was nie tylko interesujące zabytki. Doskonale zagospodarowana plaża, wytworne restauracje i zabawy dla najmłodszych, to to na co czekają zwiedzający. W Gdańsku po prostu nie można się nudzić.

Gdańsk Shuttle, to firma która usługi przewozowe zintegrowane z zwiedzaniem. Ta nowatorska forma podróży staje się co raz bardziej popularna wśród odwiedzających. Na stronie firmy możemy łatwo zarezerwować daną wycieczkę. Proponowanych możliwości jest bardzo dużo – od zwiedzania atrakcji Gdańska po wycieczkę na zamek w Malborku. Firma gwarantuje kompleksową organizację wypraw, wraz z zakupem obowiązkowych biletów wejściowych. Prowadzący w trakcie jazdy taksówką, przedstawiają nam historię odwiedzanych zabytków. Taxi Gdańsk, to zestawienie przyjemnego z pożytecznym. Niskie ceny za przejazd i komfortowe pojazdy to najważniejsze cechy tej firmy. Na tej stronie znajdziesz potrzebne Ci informacje: transport z lotniska.