Pyloxim - Power Si - Suplementy diety - Sklep internetowy z naturalnymi suplementami diety

Pyloxim i Power Si – naturalne suplementy diety

Składniki odżywcze są bardzo ważne dla poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka Hipowitaminoza , bowiem tak inaczej określa się deficyt witamin w organizmie, może zmierzać do tak szkodliwych zaburzeń i dolegliwości jak zespół suchego oka, rogowacenie skóry, bóle mięśni, czy wypadanie włosów. Znacznie ostrzejszymi rezultatami niedostatku witamin i minerałów są choroby zębów, zaburzenia narządów płciowych, a także opóźnienie wzrostu czy niska krzepliwość krwi. Bez właściwej diety nasze ciało zaczyna się szybciej starzeć.

Maszynowe przetwarzanie jedzenia i wdrażanie syntetycznych substancji konserwujących doprowadziło do redukcji składników odżywczych w spożywanych przez nas produktach. Fachowcy twierdzą, że w dzisiejszych czasach jabłka maja względnie 60% mniej witamin, niż te w latach 80. Identycznie jest z innymi produktami. Oznacza to, po porstu tyle, że jedząc nawet najbardziej jakościowe produkty dajemy sobie zbyt skromną porcję witamin i minerałów. Jak zatem walczyć z słabą zawartością elementów odżywczych w codziennym jadłospisie? Na ratunek przybywają suplementy diety, które wzbogacają niedostatki witamin, pomagają schudnąć i dodatkowo eliminują takie bakterie jak choćby Helicobacter Pylori. Produkty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to naturalne mieszanki które dobrze jest posiadać w własnej domowej apteczce.

Krzem, witamina D i witamina B12 – życiodajne składniki odżywcze

Z upływem lat tracimy co raz większą ilość składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego życia. Tymczasem proces starzenia się naszego ciała nie jest jedynym czynnikiem niedostatku witamin i minerałów. Stresujący tryb życia, zła dieta, a nawet przeciętne praktykowanie sportów sa w stanie przyczynić się do utraty bezcennych dla naszego zdrowia składników. Krzem, witamina D jak i witamina B12 to mikroelementy niesamowicie istotne dla ludzkiego organizmu. Zawartość krzemu rzeczywiście obniża się razem z z wiekiem. Niedobory tego minerału są w stanie wywoływać zwyrodnienia kostno-stawowe, przesadne wypadanie włosów, starzenie się i różne zapalenia skóry, jak i kruszenie się płytki paznokcia Niestety w efekcie modyfikowania produktów spożywczych zminimalizowano zawartość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z krzemem organicznym pozwala na wyrównanie poziomu krzemu w organizmie.

A co z witaminami? Badania pokazują, że ponad 90% Polaków ma niedobory witaminy D, którą najlepiej przekazuje nam światło słoneczne. Niedostatek witaminy wywołuje osłabienie odporności, zwiększenie ryzyka cukrzycy i reumatyzm. Pomimo, że jest ona obecna w tak ochoczo jedzonych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero konsumowanie kapsułek z witaminą D w pełni nadrobi jej ubytki. Z kolei witamina B12, która jest opiekunką dobrego samopoczucia, zabezpiecza nas przed anemią, apatią, osłabieniem mięśni, zaniżonym ciśnieniem krwi, jak i przed dolegliwościami wzroku. Niedobory tej witaminy są zazwyczaj wywołane przez zbyt małą dawkę spożywanego mięsa i produktów mlecznych. Starannie zracjonalizowana dieta i suplementacja witaminy B12 w tabletkach sprawi, że będziemy radować się doskonałym stanem umysłu i ducha na długo.

Bakterie a suplementy diety

Rzeczywiście, niektóre z suplementów diety są w stanie usuwać szkodliwe dla naszego organizmu bakterie, tak jak dla przykładu Helicobacter Pylori. Nosicielami tejże bakterii jest w Polsce ponad połowa ludności. Helicobacter może wywoływać tak ciężki uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być wyeliminowana tylko jednym przeciwciałem – immunoglobuliną IgY, dostępną w środku Pyloxim, sprzedawanym także jako Pylox. Podany przez nas suplement diety został skomponowany w Japonii, gdzie prowadzi się niezwykle rozwinięte testy nad zwalczaniem Helicobacter Pylori.

Specyfik powstaje w wyjątkowo nadzwyczajnym procesie. Początkowo podaje się określony antygen do krwioobiegu danego gatunku kury. Składane przez kury jajka wyposażone są w powieloną dawkę przeciwciał, które zostają kolejno odizolowane. W ten sposób tworzy się immunoglobulina Y, która po zjedzeniu wnika do do układu pokarmowego. Przebywające tam bakterie Helicobacter odklejają się od błony żołądka i zostają całkiem unieszkodliwione. Pyloxim to zupełnie naturalny środek i doskonałe uzupełnienie codziennej diety.

Suplementy diety wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale także na stan umysłu. Wypełniają ubytki witamin, eliminują groźne bakterie i umożliwiają stracić zbędne kilogramy. Dziś suplementy diety są reakcją na minimalizującą się ilość witamin i minerałów w produktach spożywczych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są zdecydowanie niższe niż dwie dekady temu. Jest to skutkiem nie tylko transformacji w środowisku naturalnym ale co najważniejsze sztucznych preparatów konserwujących używanych w uprawach. Warzywa i owoce są dziś uprawiane na dość dużą skalę, co przekłada się na ich jakość i smak. Jedzenie zdrowych posiłków nie pokrywa dobowego zapotrzebowania na składniki odżywcze. Z tego względu ważne jest przyjmowanie witamin i mikroelementów w formie suplementów diety, by cieszyć się dobrym zdrowiem na długo.

Preparaty Pyloxim i Power Si sprzedawane są w sklepie internetowym www.medycynanaturalna.pl. Zatroszcz się o swoje zdrowie i dobrą sprawność. Klikając w zamieszczony obok odnośnik poznasz naturalne suplementy dla siebie i swojej rodziny:Pylox